Η BMW διευρύνει τη γκάμα των προσφερόμενων εκδόσεων της Σειρά 3 παρουσιάζοντας 3 νέες ειδικές εκδοχές της, που προσφέρουν περισσότερα στοιχεία πολυτέλειας και πιο σπορ χαρακτηριστικά.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiDuGYARuRYwezBxYO6uATcoIc_XXYOoll5c_PGy52xxwb4JeZe3VMAFvPQp_b-czWNVXzh2qPqEeVxg5GcgTrSch_I73EABCdv7aXBECgoZNcjCIG67rX62znB2jf0T7LhrotKjZ-Umw/s320/3+Series+new3.jpg)
Η τελική εξωτερική αλλαγή αφορά στις μαύρες 18 ιντσών ζάντες. Στο εσωτερικό, η BMW έχει τοποθετήσει ένα πιο σπορ τιμόνι, νέες επενδύσεις carbon και χρωμίου, αλλά και σπέσιαλ ραφές στα καθίσματα.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjr1ke2Tn-J26I5ciIwZnzTPu1RqPddwA_7kfSbJsKSwPkpkQ5HTz3fa8PuK4zvCwVE1jHc28Jitc5Wseqo3woPbFxScgVl-iBQqQ5a4M3LwDyY6YRPB5i5h091RW9YWo-yvTi2GlPOhQ/s320/3+Series+new4.jpg)
Τελευταία νέα έκδοση είναι η M Sport Shadow που διαθέτει σκούρα φώτα εμπρός-πίσω, μαύρη γρίλια μάσκας, 19 ιντσών ζάντες Μ σε γκρι χρώμα, την M σπορ ανάρτηση και M αεροδυναμικό bodykit. Εσωτερικά, συναντούμε Μ δερμάτινο τιμόνι και μαρσπιέ, carbon επενδύσεις και το Sport+ οδηγικό προφίλ.
Μαζί με τις 3 νέες αυτές εκδόσεις, η BMW προσθέτει επίσης στη Σειρά 3 το ειδικό χρώμα Sunset Πορτοκαλί, μια ανανεωμένη γκάμα ζαντών, αλλά και το αναβαθμισμένο σύστημα πολυμέσων iDrive.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου