Η X4 είναι το μικρότερο σπορ coupe-crossover της BMW, όμως αυτή που παρουσίασε η βαυαρική φίρμα στο Άμπου Ντάμπι είναι ακόμη πιο δυναμική, μιας και περιλαμβάνει ένα νέο boykit από ανθρακονήματα από την 3D Design.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhDU4QDCSt5iRHDsz1I2YNssEXP202qr91LwmMldKmi7W5DkdB00hUPPjraP9x_ePPKda5UgdHApX2MgADDUt2FevjCgm1kWvAVnhqMqCBbotFOoY2jEMQqDDpBoAedj01NJSAufb28zA/s320/X4+Carbon2.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhX5YX8JhbYHU0P2vhX5kwjJwLL1m8Aj3Oh4i-MDWAEbraXVx86p-TBPI1CB0i2621diOdHunl3czILHJYIA4cQ4mD8JTU35MlVNgW5g0W9lr5HHGyRJASq3zTULQE_8NAX5sCSenLL4Q/s320/X4+Carbon4.jpg)
Το τελικό αποτέλεσμα μας φέρνει μια X4 με εμφάνιση κοντά σε αυτήν μιας BMW X4 M (δεν υπάρχει ακόμη στη γκάμα της BMW) και σε αυτό συμβάλουν επιπλέον η μαύρη εμπρόσθια γρίλια, αλλά και οι 21 ιντσών M Performance ζάντες αλουμινίου.
Αλλαγμένη είναι και η εξάτμιση, με το πλήρες σπορ σύστημα της M Performance, ενώ στο εσωτερικό ξεχωρίζουν τα λευκά δέρματα με τις όμορφες κόκκινες ραφές, αλλά και τα αλουμινένια πεντάλ πάλι από την M Performance.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου