Θέλοντας να τονίσει περαιτέρω την εμφάνιση της Σειρά 6, η BMW δημιουργεί τη νέα περιορισμένης παραγωγής έκδοση M Sport Limited, η οποία θα είναι διαθέσιμη στην Coupe, την Cabrio και την Gran Coupe «6άρα».
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjIFp0XfH16UfPi1JddFoMTxP8J3W1-iU1eG5Qve_mkzbo8cBamgUWaYWhSIKdJpPV2fNBopdntPiLrIlOTdCfMlHBc6HwupwEeKBM8LtuODVJvzFy2mufr8R9Cq0DvVFpvCEqllqFP2g/s320/Series+6+M+Sport2.jpg)
Στο εσωτερικό, η BMW έχει τοποθετήσει φωτιζόμενα μαρσπιέ σε λευκό και μπλε χρώμα που αναγράφουν « M Sport Limited Edition». υπάρχουν επίσης νέα πατάκια, αλλά και καινούργια καθίσματα ειδικά για την έκδοση σε μαύρο/μπλε χρώμα, με ακριβό δέρμα Merino.
Οι αλλαγές της νέας special BMW Σειρά 6 ολοκληρώνονται με τις carbon επενδύσεις στην καμπίνα, αλλά και στον επιλογέα ταχυτήτων. Η γερμανική φίρμα θα προσφέρει το νέο μοντέλο με όλους τους διαθέσιμους κινητήρες της «6άρας» (V8 βενζίνης 450 ίππων-6κύλινδρος diesel 313 ίππων).
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου