Η γερμανική βελτιωτική εταιρεία Edo Competition επεμβαίνει πάνω στην Porsche 911 Turbo S Cabrio και της χαρίζει μεταξύ άλλων ένα ειδικό εξωτερικό χρωματισμό, που την καθιστά μοναδική από οποιαδήποτε άλλη κυκλοφορεί στον πλανήτη.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg5X5_MqFnthSPFDYRvnvKgukdF79aLfh3hZanTAtq-zFN9VCnm2heItWxSWzYhfa0V23eVW2e1bC2Xm_SKp-7dh4jVo3BXMlS5VS9_9zXuRefFVwv-m9pbzHm6kufx24s9t-DXuB2Gtg/s320/911+Cabrio+Edo3.jpg)
Επιπλέον των παραπάνω, η βελτιωτική εταιρεία προσφέρει στην Porsche 911 Turbo S Cabrio και μια special σπορ εξάτμιση, η οποία αυξάνει τη δύναμη των 580 ίππων στα 600 άλογα, ενώ παράλληλα βελτιώνει τον ήχο και είναι και πιο ελαφριά σε σχέση με την εργοστασιακή.
Στις επιδόσεις, η Edo Competition δεν ανακοινώνει πόση βελτίωση υπάρχει π.χ. στο 0-100 χλμ./ώρα έναντι του εργοστασιακού που βρίσκεται στα 3,0 δευτερόλεπτα, ωστόσο είναι σίγουρο ότι η 911 Turbo S Cabrio που δημιούργησε θα προσφέρει καταιγιστικά νούμερα επιταχύνσεων.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου