Θέλοντας να γιορτάσει τα 40 χρόνια από την πρώτη παρουσίαση του κορυφαίου σεντάν της, η BMW δημιουργεί την περιορισμένης παραγωγής έκδοση 40 Jahre της Σειρά 7.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjSja4Iz75wjMMM31In4QjidctdMr9sy2MlZ_pb2KH-6v2uAtyaizqfNHi4A40aXbNENIDPX83wCpToY2BN_VQIO0TTEGe6vjtrLMzL5bjJ2H-dYfNCJCf2huzXFnS24WAuwVJL7sjHqjc/s320/Series+7+40a.jpg)
Αισθητικά, η νέα έκδοση της Σειρά 7 θα προσφερθεί σε μόνο δύο ειδικά χρώματα από την BMW Individual (Frozen Silver και Petrol Mica), ενώ παράλληλα στο αμάξωμα θα φέρει το M πακέτο με τους πιο σπορ προφυλακτήρες και την μαύρη γρίλια της μάρκας.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgCA1y-rvo9ZVDG_cBQRcwPwmo5ONl-yuXCJVW2HzJH86nEO5DJbdfjYw9IqNvuzJf8zcseiC2Mm6_nx9DsMRHTxa1TkFzyFkfKMRHhhbERhZS08F9FUA7efjab0-Y3zzPmkkZ3LfPZPQU/s320/Series+7+40c.jpg)
Περνώντας στο εσωτερικό, εκεί οι πλήρως δερμάτινες επενδύσεις από τη BMW Individual με δέρμα Merino και λευκό/καφέ χρώμα τονίζουν την πολυτέλεια, ενώ συνδυάζονται με νέα καθίσματα άνεσης. Ειδικά λογότυπα υπάρχουν στο ταμπλό, όπως και πιο άνετα προσκέφαλα.
Οι πωλήσεις της νέας BMW Σειρά 7 Edition 40 Jahre θα ξεκινήσουν τον Οκτώβριο. Η νέα έκδοση μπορεί να συνδυαστεί είτε με το στάνταρ, είτε με το μακρύ μεταξόνιο, αλλά και με οποιονδήποτε κινητήρα της γκάμας.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου