Η γερμανική Manhart παίρνει στα χέρια της την συλλεκτική Edition 1 έκδοση της Mercedes-AMG C 63 S Coupe και ύστερα από μια σειρά από βελτιώσεις, της χαρίζει 700 άλογα ισχύος και μια σειρά από άλλα «καλούδια».
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgP_3QYMogfv5E-Rnzq7vESlGqaKlQQI2BvdIkPtqDXoi83-Oddg6noJasol2svSC3KY6VOZCqOvAwjiBJCoYQgtKhqHMuAF2Bvx72kwFKRAnAeo93spYC8eNLC4MGCASV1frPVgPPcFg/s320/Manhart+C+Coupe+Ed1c.jpg)
Παράλληλα, η Manhart τοποθετεί και τους δικούς της ματ μαύρους τροχούς 20 ιντσών, που ταιριάζουν απόλυτα με το γκρι αμάξωμα με τις κίτρινες ρίγες. Επιπλέον αυτών, η βελτιωτική φίρμα βάφει κίτρινες και τις δαγκάνες των φρένων.
Επεμβάσεις έχουμε και στην ανάρτηση, με νέα αμορτισέρ, ελατήρια και πιο σπορ ρύθμιση, που μειώνει την απόσταση από το έδαφος. Η τελική πινελιά αφορά στη νέα σπορ εξάτμιση, που βελτιώνει μεταξύ άλλων και το ηχητικό αποτέλεσμα της κορυφαίας Mercedes C-Class Coupe.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου