Η Aston Martin παρουσίασε στην Έκθεση Αυτοκινήτου της Σανγκάη μια νέα special έκδοση της Vantage Roadster, η οποία θα κατασκευαστεί αποκλειστικά και μόνο για την Κίνα και σε μόλις 5 μονάδες.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi1JYkND0kduSwgoHsIEoQfHRu4ptBJ97zCS-Am25Qz9ryQ6lc8jmMcLlwBtneCjL91LbKAc8Q5yAO7vBnxGpW_udUIxpz4oFBIem7s5h8mDHErHhmY-TTOJJ1sRq_QgJCzLP5wXS0vxw/s320/Vantage+S+GB3.jpg)
Περνώντας στο εσωτερικό, εκεί ξεχωρίζουν τα μπλε δέρματα για το ταμπλό και το σαλόνι, με το κόκκινο κυματιστό μοτίβο και τις λευκές ραφές στα καθίσματα. Η σημαία της Μεγάλης Βρετανίας δίνει και πάλι το παρών πάνω στο υποβραχιόνιο.
Περαιτέρω αλλαγές για τη νέα special έκδοση της Aston Martin Vantage S δεν υπάρχουν και, σε ό,τι αφορά στην τιμή της, η Aston Martin την έχει ορίσει αρκετά υψηλά στα 2.088.000 yuan, δηλαδή λίγο πιο πάνω από τα 267.000 ευρώ.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου