Για μια ακόμη φορά η BMW στο Άμπου Ντάμπι παρουσιάζει μια μοναδική M4, που φορά το εργοστασιακό πακέτο αναβάθμισης Competition και παράλληλα ξεχωρίζει με τους σπέσιαλ χρωματισμούς της.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhTQsxFg5TsHIBzIK8-ZmmWlFMws4jY8YyoR9YROV3jl_8FolE6XGOrFQ9ac0V-V6nO7FiCNuC0s_D8El37X0-2dPs42mFjI-ri9Jcx3VCZc5txwb_BSM8NqxOoENrTuuRv9h7U_xumCQ/s320/M4+Comp+Abu3.jpg)
Στο πεδίο του κινητήρα, η τοποθέτηση του πακέτου Competition σημαίνει ότι αυτή η BMW M4 έρχεται με 450 άλογα έναντι των 431 της «απλής», κάτι που σημαίνει ότι μεταξύ άλλων έχει πιο γρήγορο 0-100 χλμ./ώρα αφού απαιτεί μόνο 4,0 δευτερόλεπτα.
Επιπλέον των παραπάνω, το πακέτο Competition περιλαμβάνει και την πιο σπορ M ανάρτηση με νέα ελατήρια, αμορτισέρ και αντιστρεπτικές, μαζί με νέες ρυθμίσεις για τα οδηγικά mode και το διαφορικό.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου