Θέλοντας να ενισχύσει την πορεία του TT στην αγορά της Ιαπωνίας, η Audi παρουσιάζει τη νέα, περιορισμένης παραγωγής έκδοση Lighting Style ειδικά για τη χώρα στη Άπω Ανατολής.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh6BrfR5Tl8vXWc3ZAICfMVFjheOewck1SL1AQzynvsy8LHi5hpCLC1FsvW9CZ2hd91dM4kwuMZ0SxV2hEatWx4NjiH_lBqhIUg1VUMGiAGJWrrhuLyTfapKBoFMQ0n2puu6YTt7Wa-ihc/s320/TT+Lighting3.jpg)
Στάνταρ είναι τα LED εμπρόσθια φώτα που χαρίζουν και μια πιο εντυπωσιακή εικόνα τη νύχτα, αλλά και οι πολυάκτινες 18 ιντσών ζάντες, ενώ η γκάμα των χρωμάτων αποτελείται αποκλειστικά από 6 ειδικά χρώματα (λευκό, μαύρο, κόκκινο, μπλε και κίτρινο).
Η νέα special έκδοση του Audi TT συνδυάζεται μόνο με τον 1.800άρη turbo βενζινοκινητήρα των 180 ίππων. Η τιμή της στην Ιαπωνία ξεκινά από τα 5,29 εκατ. γεν (40.700 ευρώ).
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου