Η ιαπωνική βελτιωτική εταιρεία Kuhl Racing δημιούργησε ένα νέο bodykit για το Toyota C-HR, αλλάζοντας εντελώς τα δεδομένα της εμφάνισης του μικρομεσαίου ιαπωνικού crossover.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjxwwbYUs1zZZHqce18UfMxq-295mnHVGf4xQq44Da4hbarTwtTTd0X95B6b8LDZ_hSoNGGnMqm7teUijGv9NMO3W5L9b-QotxVa96lT12SysLXlY-gyCrDF8Qo0VzrR86LlFWlOlS8Z5U/s320/Kuhl+C-HR2.jpg)
Προαιρετικά η ιαπωνική βελτιωτική εταιρεία προσφέρει και το βασικό κιτ με πλαϊνές ποδιές, πίσω διαχύτη και εμπρόσθιο σπόιλερ. Το κόστος είναι 190.000 γεν (1.460 ευρώ) για το αρχικό κιτ των τριών τμημάτων ή 310.000 γεν (2.400 ευρώ) για όλο το κιτ.
Εκτός πάντως από το bodykit η Kuhl Racing μπορεί να αλλάξει και την ανάρτηση του C-HR τοποθετώντας μια νέα αερανάρτηση, αλλά και διαφοροποιώντας το αρνητικό κάμπερ των τροχών. Οι τελευταίοι, φέρουν ζάντες της Verz με νέα ελαστικά από τη Falken.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου