Δεν έχουν περάσει παρά μερικές ημέρες από την αποκάλυψη της νέας γενιάς του Suzuki Swift και η εταιρεία ετοιμάζεται για να παρουσιάσει το Swift Racer RS, θέλοντας να μας δείξει μια πιο σπορ εκδοχή του ολοκαίνουργιου μοντέλου.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhXZ9eKIfvjLqj871Q_qz8_VakQx3lUafY9bXAgz5ZSRo3efzHQ1CsOGnIjjvH8SkQbWAdszBcN-h8E-644ZWN8K4caLmGvkvuCvad61CVo0dkM9-Z4V0xALLrWhKtDBUAzBRbSLR1v1A/s320/Ignis+Motocrosser.jpeg.jpg)
Επιπλέον των παραπάνω, η Suzuki έχει προσθέσει σκουρόχρωμες 17 ιντσών ζάντες αλουμινίου με κίτρινους δακτυλίους, αγωνιστικά καθίσματα Recaro στο εσωτερικό με ζώνες ασφαλείας 4 σημείων και πολλά άλλα.
Περαιτέρω στοιχεία για το αυτοκίνητο δεν δίνονται στη δημοσιότητα, ενώ εκτός από το Swift Racer RS, η Suzuki θα παρουσιάσει στο Τόκιο και μια αντίστοιχη έκδοση με αγωνιστικά αυτοκόλλητα από τις μοτοσικλέτες της εταιρείας για το Ignis, η οποία ονομάζεται «Motocrosser Style».
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου