Για μια ακόμη χρονιά, η Isuzu συνεργάζεται με την εταιρεία κατασκευής extreme off road μοντέλων Arctic Trucks για να δημιουργήσει την έκδοση AT35 του pick-up D-MAX, προσφέροντάς του ιδιαίτερα αυξημένες off road δυνατότητες.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg3Ge2Gze2bGK7la9i3SneBGlYUmOK0p5jp-inYFdFIy8TFa2ZzNn6ItZihBMQuEyeSa-wSX4ZQDgUySj4kz6JhsB2nh-t8hF-4AonA2TX19snGG7Og3sonCUXN8m-pqvVDB-gWFtdoBnc/s320/D-MAX+AT35b.jpg)
Παράλληλα, λόγω της νέας ανάρτησης και τροχών, έχουν πεπλατυνθεί και οι θόλοι των τροχών, χαρίζοντας και μια πιο επιθετική παρουσία στο κορυφαίο off road pick-up της Isuzu.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgK1blGuKRw8zlUH2rLme4ZKS0oSQNUhr7tBWlRkjmKIbOkrCjQw_tIpwJNSJzrqzkNiW5CXKByA9jhHsALT8xv-WtxCUcBcBYZ1kxXjE1q3VH8EMcQ74pyxwK7xRWSn7CkO9OZon2efro/s320/D-MAX+AT35d.jpg)
Ο κινητήρας πάντως δεν αλλάζει και παραμένει ο 1,9 λτ. turbodiesel των 164 ίππων ισχύος και 360 Nm ροπής. Το ωφέλιμο φορτίο του D-MAX είναι 1 τόνος και η ικανότητα έλξης 3,5 τόνων.
Το νέο Isuzu D-MAX Arctic Trucks AT35 θα διατεθεί μόνο σε διπλοκάμπινη έκδοση και με μηχανικό ή αυτόματο κιβώτιο. Ο εξοπλισμός του είναι πλήρης, με στάνταρ σύστημα πολυμέσων με οθόνη αφής 7 ιντσών και Navi, σύστημα εισόδου χωρίς κλειδί και πολλά άλλα.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου