H γνωστή μας ιαπωνική Kuhl Racing παρουσίασε το νέο της bodykit για το ανανεωμένο Nissan GT-R, το οποίο φροντίζει να τονίσει τον επιθετικό χαρακτήρα του ιαπωνικού sportscar.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEilUNtdGOHkFDS7siE6dhVxzhh-l2Qlx6QbqRUsQII6DRe3gAFo-ACj4n0eRe6YkaTMzJ-sG4lz83ql9NnnqtrEPvqFMhrYUkxAxR4zBiE0b_Syjfs2IHJgELQN_kY6-ve0dTt336LAMsQ/s320/Kuhl+GTR2.jpg)
Έπειτα, στο πλάι του Nissan GT-R η Kuhl Racing προσθέτει νέες «ποδιές», ενώ στο πίσω μέρος ξεχωρίζει η σταθερή αεροτομή, που συνδυάζεται με έναν νέο διαχύτη στο κάτω τμήμα και μια ποδιά στο χρώμα του αμαξώματος.
Μαζί με τα παραπάνω η ιαπωνική βελτιωτική φίρμα προσφέρει και μια αερανάρτηση Airforce Airride, που φροντίζει ώστε να φέρει όσο το δυνατόν πιο κοντά στο έδαφος το GT-R.
Οι βελτιώσεις ολοκληρώνονται με τις νέες πολυάκτινες ζάντες 21 ιντσών, αλλά και με την σπορ εξάτμιση, που διαθέτει εντυπωσιακές τετραπλές μπλε απολήξεις στο πίσω μέρος.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου